Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 5.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 2.0
PunchRated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 4.5
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 3.0
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 4.0
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 4.0