Titles you rated
VeteranRated ★ 4.5
FuryRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
WantedRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 0.5
Inside OutRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0