Titles you rated
The Smurfs 2Rated ★ 2.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 1.0
Forrest GumpRated ★ 2.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.0
Steal My HeartRated ★ 5.0
The SmurfsRated ★ 1.0
TransformersRated ★ 3.0
Stand by Me DoraemonRated ★ 3.0
SecretRated ★ 1.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 1.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
BoltRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 1.0
The Great GatsbyRated ★ 2.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 2.0
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0