Series
Ratings
13
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0