Movies
Ratings
182
SnowpiercerRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosRated ★ 2.5
RatatouilleRated ★ 4.5
WarcraftRated ★ 2.5
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 3.5
1408Rated ★ 4.5
OrphanRated ★ 4.0
Gulliver's TravelsRated ★ 2.5
Source CodeRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.5