Movies
Ratings
594
OppenheimerRated ★ 5.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 2.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 2.0
EternalsRated ★ 1.0
The Lives of OthersRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
GiftedRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 3.5
Emma.Rated ★ 3.5
Fantasy IslandRated ★ 0.5
Love Me If You DareRated ★ 3.0
The BodyRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 3.5
1917Rated ★ 3.5