Movies
Ratings
1021
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 5.0
Riceboy SleepsRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Happy EndRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
StepmomRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 4.0
Sweet SixteenRated ★ 3.5