Series
Ratings
27
AemaRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 4.5
My DaemonRated ★ 3.0
100 Days My PrinceRated ★ 3.5
365: Repeat the YearRated ★ 2.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Paik's SpiritRated ★ 4.5
SignalRated ★ 3.0
Juni Taisen: Zodiac WarRated ★ 2.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Devilman: CrybabyRated ★ 2.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Beastars Season 2Rated ★ 2.0
Beastars Season 1Rated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0