Series
Ratings
130
MonstarRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 3.5
SpyRated ★ 2.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 3.0
Full House Take 2Rated ★ 4.0
Blade ManRated ★ 3.0- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 3.0
Yeon GaesomunRated ★ 3.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 3.0
Inspiring GenerationRated ★ 3.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 2.0
Idle MermaidRated ★ 4.5
Likeable or NotRated ★ 3.0
Rosy LoversRated ★ 3.0
Lights and ShadowsRated ★ 3.0
Three Daddies with One MommyRated ★ 3.0
Shine or Go CrazyRated ★ 3.0
All About My MomRated ★ 3.0
Jang Hee BinRated ★ 2.5