Titles you rated
YouRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Awkward.Rated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Tong: MemoriesRated ★ 2.5
SkinsRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
BigRated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5