Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
JTBC LectureRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0