Movies
Ratings
79
Café SocietyRated ★ 2.5
A Lot Like LoveRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 3.5
Nanny McPheeRated ★ 4.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0
Underworld: AwakeningRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
NoahRated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 1.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.0
JumanjiRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0