Movies
Ratings
948
King KongRated ★ 3.5
HeartbeatRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 3.5
TroyRated ★ 3.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Righteous TiesRated ★ 2.5
Face/OffRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
FarinelliRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
The Legend of ZorroRated ★ 2.5
BraveRated ★ 3.5
The ThingRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.5