Titles you rated
Little ForestRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
The Man Who Knew InfinityRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.5
Patisserie Coin De RueRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
CanolaRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
From Me To YouRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.5
I Have To Buy New ShoesRated ★ 4.0