Titles you rated
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
Pokémon: Arceus and the Jewel of LifeRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Let the Right One InRated ★ 4.0
BabeRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
Batman: The Dark Knight Returns, Part 2Rated ★ 4.0
Fairy Tail the Movie: Phoenix PriestessRated ★ 3.5
VincentRated ★ 4.0
The Tigger MovieRated ★ 3.5
Winnie the PoohRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0