Titles you rated
She Was PrettyRated ★ 5.0
Empress MyeongseongRated ★ 5.0
The PromiseRated ★ 5.0
Be ArrogantRated ★ 5.0
Shoot for the StarsRated ★ 5.0
Lie to MeRated ★ 5.0- BodyguardRated ★ 5.0
Five FingersRated ★ 5.0
Glamorous TemptationRated ★ 5.0- Nine Tailed FoxRated ★ 5.0
Dal-ja's SpringRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
BloodRated ★ 5.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 5.0
Marriage ContractRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 5.0
My Mother Is a Daughter-in-lawRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 5.0
Two MothersRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0