Movies
Ratings
118
MotherRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 2.0
Rough PlayRated ★ 3.5
The Devil's GameRated ★ 2.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
Sex Is ZeroRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 2.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
Tough as IronRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 1.0
Bleak NightRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 2.5