Titles you rated
Sky HighRated ★ 2.5
I, RobotRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
The NunRated ★ 2.5
SolaninRated ★ 2.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 3.5
SplitRated ★ 2.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.0
The PiperRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 2.5
Crows Zero IIRated ★ 2.5
The MercilessRated ★ 3.0