Titles you rated
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Doctor PrisonerRated ★ 3.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 2.5
The Joseon GunmanRated ★ 2.0
Bring It On, GhostRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.0