Movies
Ratings
324
Superhero MovieRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
DownfallRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 5.0
Despicable Me 3Rated ★ 4.5
ItRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
LoganRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
The KingRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.5
The Purge: AnarchyRated ★ 3.0