Series
Ratings
19
Kill la KillRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 1.5- GunbusterRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0- Holy LandRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
- Doctor WhoRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 2.0
Doctor WhoRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5