Titles you rated
GoblinRated ★ 5.0
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 5.0
The King in LoveRated ★ 2.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 4.0- Working MomRated ★ 4.0
We Broke UpRated ★ 2.0
My Daughter the FlowerRated ★ 3.5
Paradise RanchRated ★ 2.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 4.0
HealerRated ★ 2.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 5.0
East of EdenRated ★ 5.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 1.0
Modern FarmerRated ★ 4.0