Movies
Ratings
133
IdentityRated ★ 5.0
Killer ToonRated ★ 0.5
BuriedRated ★ 2.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 0.5
TranscendenceRated ★ 2.0
RedRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
The PurgeRated ★ 0.5
TitanicRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 1.5
LucyRated ★ 1.0
The InternRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 1.0
Jurassic WorldRated ★ 2.0
MaleficentRated ★ 2.5
SpectreRated ★ 2.5
GoosebumpsRated ★ 0.5