Titles you rated
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0