Titles you rated
I Am LegendRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0