Movies
Ratings
51
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 1.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.0
New WorldRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 2.0
SilencedRated ★ 2.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0