Movies
Ratings
47
The Face ReaderRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 4.5
SecretRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0