Titles you rated
MudRated ★ 2.5
Being John MalkovichRated ★ 3.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 1.5
Man of SteelRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 2.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
BluebeardRated ★ 2.0
The MayorRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5