Movies
Ratings
395
The RoadRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.0
GoldRated ★ 4.0
PandorumRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
SpeciesRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Lethal WeaponRated ★ 4.0
DraculaRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Event HorizonRated ★ 3.5
The UntouchablesRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.5
BackdraftRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0