Series
Ratings
38
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.5
The Innocent ManRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.5
Protect the BossRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
Scent of a WomanRated ★ 3.5
Angry MomRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 2.5