Titles you rated
TakenRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
The MistRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5