Movies
Ratings
359
West Side StoryRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.5
Dances with WolvesRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 3.0
The President's BarberRated ★ 2.5
FarinelliRated ★ 3.0
Romeo + JulietRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 2.5
The Last of the MohicansRated ★ 2.5
Mr. Bean's HolidayRated ★ 4.0