Titles you rated
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
CSI: MiamiRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
Prince HoursRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
- 대장금Rated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 0.5
SignRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5