Series
Ratings
50
Come Back AliveRated ★ 3.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 3.0
Be ArrogantRated ★ 4.0
Imaginary CatRated ★ 0.5
Idle MermaidRated ★ 0.5
Lovers of MusicRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 4.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 0.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 0.5
Hi! School - Love OnRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
Angry MomRated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 2.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 1.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 2.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
I Remember YouRated ★ 1.5