Movies
Ratings
490
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 1.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
The King of KingsRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5
From Beijing with LoveRated ★ 4.5
Forbidden City CopRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0