Series
Ratings
62
Twinkle TwinkleRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Women of the SunRated ★ 3.0
GiantRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0- Money's Warfare: The OriginalRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
MamaRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.5
Come Back AliveRated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Doctor StrangerRated ★ 4.0