Titles you rated
The ContactRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 3.5
The KillerRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Through My MidwinterRated ★ 4.0
Civil WarRated ★ 3.5
30 Days of NightRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 0.5
PatersonRated ★ 0.5
Buena Vista Social ClubRated ★ 4.5
MediterraneoRated ★ 0.5
Lunana: A Yak in the ClassroomRated ★ 0.5
Jojo RabbitRated ★ 0.5
American History XRated ★ 0.5
Another YearRated ★ 0.5