Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 4.0
Queen WooRated ★ 1.5
The TyrantRated ★ 2.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Beyond EvilRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
LIFERated ★ 3.5
LiveRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0