Titles you rated
Criminal MindsRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.5- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 0.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
The Secret Life of CatsRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 1.5
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 1.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 2.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0