Series
Ratings
20
We Are Who We AreRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.5
QuizRated ★ 2.0
DevsRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 2.5- InuYashaRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5