Titles you rated
Vanilla SkyRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 2.5
UnknownRated ★ 2.5
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.0
Starship TroopersRated ★ 2.0
Olympus Has FallenRated ★ 2.0
DrumlineRated ★ 4.0
AlienRated ★ 2.0
HanbandoRated ★ 2.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
Sex Is ZeroRated ★ 2.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 3.5
Seoul StationRated ★ 2.0
Ice AgeRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Vantage PointRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.0