Series
Ratings
29
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Smashing on Your BackRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 5.0- 진짜 사랑 리턴즈Rated ★ 5.0
One More Happy EndingRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0