Titles you rated
WeaponsRated ★ 1.5
TRON: AresRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
EurekaRated ★ 4.0
OmahaRated ★ 2.5
AlphaRated ★ 2.5
VincereRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
HarbinRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.0