Movies
Ratings
309
Fists of LegendRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
Gangnam BluesRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 3.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5