Titles you rated
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
Born to Be BlueRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 3.5
MissingRated ★ 5.0