Titles you rated
Doctor StrangerRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0- Pokemon Diamond & PearlRated ★ 4.5
- ポケットモンスターRated ★ 5.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
HealerRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 4.5