Titles you rated
Incomplete LifeRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5- War of MoneyRated ★ 3.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Shin DonRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5- Pokemon Diamond & PearlRated ★ 3.0