Movies
Ratings
53
No Strings AttachedRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
Rough NightRated ★ 5.0
Match PointRated ★ 3.0
Mood IndigoRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 0.5
26 YearsRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0