Titles you rated
ZootopiaRated ★ 4.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
Shallow HalRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 5.0
Petty RomanceRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0