Titles you rated
La La LandRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.0
Lady BirdRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 3.5
Run Lola RunRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.0
A United KingdomRated ★ 3.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
The PostRated ★ 3.0
All the Money in the WorldRated ★ 3.5
PatersonRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
CocoRated ★ 1.5
Darkest HourRated ★ 4.0
The Third MurderRated ★ 1.5
The Emoji MovieRated ★ 3.0